Палата лордів рекомендувала футбольним клубам перестати рекламувати букмекерів. Ті чомусь не поспішають

24 березня 2021, 18:51

Керівництво футбольних клубів англійської прем'єр-ліги зустрінеться для обговорення питання розміщення емблем букмекерських контор на своїй спортивній формі. У британському парламенті рекомендували відмовитися від таких емблем.

На початку 2021-го прем'єр-міністр Великої Британії заявив про ймовірну заборону реклами букмекерських контор на спортивній формі футбольних клубів англійської прем'єр-ліги.

Відео дня

А торік Палата лордів британського парламенту рекомендувала операторам азартних ігор припинити розміщення своєї реклами на формі спортсменів.

Проблема в тому, що в сезоні 2020/21 англійської прем'єр-ліги близько 17 букмекерських компаній є партнерами різних футбольних клубів. У восьми з них емблеми цих букмекерів розміщені на формі футболістів у якості спонсорів.

Оскільки заборона такої реклами може негативно відбитися на економічному становищі футбольних клубів, особливо під час пандемії COVID-19, керівництво команд збереться для спільного обговорення питання.

«Ми готові вирішувати проблеми, пов'язані з азартними іграми, у всіх їх формах, і наша робота буде грунтуватися успішному досвіді впровадження заходів щодо захисту тих, хто схильний до ризику. Ніяких рішень поки прийнято не було», - заявив представник Департаменту цифрових технологій, культури, ЗМІ і спорту Великобританії.

Зустріч представників футбольних клубів відбудеться 25 березня 2021-го.

Показати ще новини
X