Ловці у житі. СБУ виявила в Житомирі підпільний гральний бізнес з мільйонними оборотами

5 березня 2021, 14:00

Представники СБУ в Житомирі заблокували діяльність угруповання, яке керувало мережею підпільних гральних закладів. Щоденний оборот тіньових підприємств становив сотні тисяч гривень.

«За попередніми даними слідства, до складу групи входило шість мешканців обласного центру. Ділки налагодили роботу кількох нелегальних залів азартних ігор в центрі міста, які орендували через підставних осіб», - повідомляється на сайті СБУ.

Відео дня

Зараз правоохоронці перевіряють інформацію щодо використання частини прибутку від незаконного бізнесу для фінансування тероризму.

Відомо, що у підпільні гральні заклади клієнти потрапляли за попередньою заявою і винятково за рекомендацією постійних відвідувачів.

Для відмивання грошей керівника нелегальної мережі азартних ігор використовували підконтрольні їм комерційні структури.

Під час обшуків підпільних закладів і місць проживання організаторів/учасників угруповання правоохоронці знайшли цифрові носії з неліцензійним ігровим ПЗ; мережеве обладнання; банківські картки і печатки підконтрольних фірм, задіяних у тіньових схемах; «чорну» бухгалтерію і клієнтську базу; готівкові кошти.

Нагадаємо, раніше поліція Хмельницької області виявила нелегальне онлайн-казино в Кам'янці-Подільському. Правоохоронці вилучили 28 одиниць комп'ютерної техніки.

Показати ще новини
Радіо NV
X