З віскі і слотами. В історичному центрі Києва відкрився новий зал ігрових автоматів

10 червня 2021, 09:04

Компанія ТОВ «Геймдев» оголосила про відкриття ще одного залу ігрових автоматів під брендом Slots City в Києві. Аналогічні слот-зали вже почали свою діяльність в Запоріжжі і Харкові.

Пару тижнів тому в київському готелі «Турист» офіційно відкрився перший офіційний зал ігрових автоматів Slots City, який став найбільшим в столиці.

Другим закладом компанії «Геймдев» в Києві, який вже почав свою легальну діяльність, став слот-зал в готелі «Амарант», розташований неподалік історичного центру — київського Подолу.

Відео дня

В цьому залі Slots City будуть розміщені 60 ігрових автоматів і власний бар з напоями та легкими закусками.

геймдев
Фото: геймдев

Особливість грального клубу — наявність панорамного балкона з VIP-кріслами ігрових автоматів.

НВ Азарт вже побував в декількох слот-залах Slots City і зробив їх детальний огляд.

Тризірковий готель «Амарант» розташований в декількох хвилинах ходьби від станції метро Тараса Шевченка, а на його території є безкоштовна парковка, фітнес-центр і ресторан.

Нагадаємо, раніше зали ігрових автоматів Slots City відкрилися в харківському готелі «Харків» і запорізькому готелі «Intourist».

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як заклик до участі в азартних іграх будь-якого роду. НВ не несе відповідальність за фінансові збитки, яких читач може зазнати, відвідуючи казино та ігрові зали або беручи участь в азартних іграх онлайн. Знайте межі своїх фінансових можливостей і грайте відповідально. Пам'ятайте, що участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.

НВ закликає до відповідального гемблінгу виключно в гральних закладах, які отримали ліцензію для законної діяльності на території України. НВ також нагадує, що азартні ігри для тих, кому немає 21 року, заборонені законами України.

Показати ще новини
X