Інвестиція у дитину. Батько назвав новонародженого сина на честь криптовалюти

1 грудня 2021, 12:00

Один із користувачів Twitter повідомив, що назвав свого новонародженого сина на честь блокчейн-платформи та криптовалюти Cardano.

«Мій перший син народився 25 листопада 2021 року. Його звати Кардано. Поділіться, якщо любите #Ada #CardanoCommunity #CardanoADA @InputOutputHK @IOHK_Charles», - написав він у Twitter.

Розробники цієї платформи назвали її на честь італійського математика та інженера Джероламо Кардано.

Відео дня

Монета ADA названа на честь дочки лорда Байрона Ади Лавлейс, яка є творцем однієї з перших обчислювальних машин у світі.

Усередині блокчейну Cardano використовується ще один номінал цієї криптовалюти - lovelace. Одна монета ADA еквівалентна одному мільйону lovelace.

Нагадаємо, вранці 24 листопада курс криптовалюти Cardano (ADA) обвалився до мінімуму за останні три місяці. За кілька годин до цього криптобіржа eToro повідомила про виключення цієї криптовалюти для користувачів із США.

Максимальне падіння вартості ADA сталося 28 листопада - тоді монету торгували по $1,46. Станом на 12:00 середи першого грудня вартість цієї криптовалюти складає $1,60.

«Нині ми нічого не отримали. Жодних нормативних актів або повісток до суду. Немає нічого від будь-якого регулюючого органу, жодних погроз судових позовів», - говорив засновник платформи Cardano Чарльз Хоскінсон.

Розробник ADA також заявив, що Cardano котирується в Японії, де, на його думку, існує «найсуворіше» регулювання криптовалют. Він також зазначив, що ADA внесена до списку регульованих Coinbase у США.

Показати ще новини
Радіо NV
X