Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Майкл Джордан став інвестором онлайн-платформи, яка продає елітні наручні годинники

24 листопада 2021, 12:12

Легенда НБА Майкл Джордан приєднався до інвесторів онлайн-платформи WatchBox, яка продає елітні наручні годинники. Вартість цієї компанії оцінюють майже у $1 млрд.

Після чергового раунду фінансування представники WatchBox заявили про залучення $165 млн.

Окрім Майкла Джордана серед інвесторів компанії опинилися форвард Мілуокі Бакс Янніс Адетокунбо та власник цієї команди Марк Ласрі, зірки Фінікс Санз Кріс Пол та Девін Букер, інвестор з Уолл-стріт Білл Акман та інші.

Відео дня

Тепер вартість WatchBox оцінюють майже $1 млрд.

Раніше представники консалтингової компанії McKinsey повідомляли, що обсяг продажів вживаних елітних годинників склав $18 млрд у 2019-му, і складе понад $30 млрд у 2025-му.

В той же час, головні виробники подібних годинників – компанії Rolex, Patek Philippe, Audemars Piguet та Richard Mille – продовжують випускати рідкісні лімітовані серії своїх моделей.

«Ринок уживаних годинників, як і раніше, дуже схожий на Дикий Захід. Існує безліч платформ з продажу годинників, клієнти яких не знають, у кого вони їх купують. Такі платформи не можуть гарантувати справжність і справність годинника», — заявив генеральний директор сайту з колекціонування годинника Hodinkee Тобі Бейтман.

Серед найпопулярніших платформ з продажу елітних годинників сьогодні — німецькі Chrono24 і Watchmaster, швейцарська Chronext, британська Watchfinder, американська WatchBox та інші.

Показати ще новини
Радіо НВ
X