Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

«Це чудовий час для покупки біткоїну», — відомий підприємець розповів, що буде з криптовалютою

24 січня, 09:34
Коли потрібно інвестувати в біткоїн (Фото:cryptoknowmics.com)

Коли потрібно інвестувати в біткоїн (Фото:cryptoknowmics.com)

Засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор заявив, що нинішнє падіння крипторинку є чудовою точкою входу для інституційних інвесторів.

«Це чудова точка входу для інституційних інвесторів. Я розмовляв із заможними людьми, сімейними офісами, керівниками державних компаній, власниками приватних компаній, і вони спостерігали як биткоін ріс у 2021 році. І є багато людей, які б боялися володіти ним, якби він зростав на 400% на рік», - розповів Сейлор у інтерв'ю Bloomberg.

Відео дня

За його словами, багато інституційних інвесторів відслідковують біткоїн і розуміють, що зараз курс цієї монети на 40% нижчий за історичний максимум.

В той же час, біткоїн, як і раніше, підтримують такі серйозні інвестори, як Білл Міллер, а також регулятори, сенатори, конгресмени та публічні компанії, заявив Сейлор.

Серед проблем, які заважають біткоіну розвиватися, засновник MicroStrategy виділив непрозоре регулювання, недосконалість та незрілість криптоіндустрії: «Якщо ви подивитеся на всю екосистему — ви побачите низку регуляторної невизначеності, особливо нормативної невизначеності щодо стейблкоінов та токенів, які відрізняються від цінних паперів. Це викликає певну тривогу».

Бізнес-аналітична компанія MicroStrategy — один із найпопулярніших адептів біткоїну. Відомо, що у активах підприємства є близько 124 тис. біткоїнів на загальну суму понад $5 млрд.

Шахраї часто використовують бренд MicroStrategy та ім'я Майкла Сейлора для схеми з «безкоштовною» роздачею криптовалюти.

Станом на 9:30 понеділка 24 січня монету BTC торгують по $35,2 тис.

Показати ще новини
Радіо НВ
X