У соцмережах закликають врятувати Центральний іподром України. Що з ним відбувається?

5 березня 2021, 13:00

Блогер Євген Хурсін закликав вище керівництво країни звернути увагу на ситуацію з Київським іподромом. Комплекс пропонують реконструювати за рахунок інвесторів та легалізації азартних ігор.

«Треба піднімати питання про порятунок Іподрому. Наприклад, передати його зацікавленим інвесторам, які його комплексно реконструюють і зможуть проводити там забіги, а також приймати ставки і відродити тоталізатор», - написав на своїй Facebook-сторінці Євген Хурсін.

Відео дня

Друзья, хотел бы обратить внимание властей как страны (президента Володимир Зеленський , премьера Денис Шмигаль ) так и...

Опубликовано Евгением Хурсиным Четверг, 4 марта 2021 г.

Блогер закликав президента Володимира Зеленського, прем'єр-міністра Дениса Шмигаль і мера Києва Віталія Кличка звернути увагу на ситуацію з Київським іподромом, який може стати місцем для «культурного відпочинку для всіх киян, заняття кінним спортом, проведення концертів, фестивалів і івентів».

За словами Хурсіна, близько 10 років тому реконструкцією іподрому зацікавилися інвестори з Великої Британії. Однак, угода не відбулася через відсутність в країні легальної букмекерської діяльності.

Недавня легалізація азартних ігор в Україні повинна допомогти залучити нових інвесторів для відновлення цього об'єкта.

Євген Хурсін заявляє, що без реконструкції і відновлення цей об'єкт можуть забрати під забудову житлових комплексів.

Нагадаємо, Центральний іподром України побудували в середині 1960-х, і він розташований навпроти льодового стадіону, поруч з житловим масивом Теремки.

В кінці 2012-го біля іподрому відкрили однойменну станцію метро, а в 2014-му на його території хотіли розташувати торговий центр IKEA.

Цей іподром залишається одним з останніх в Україні, його площа становить приблизно 45 гектарів. На території Київського іподрому є 9 стаєнь, кожна з яких вміщує по 40 денників.

Головне скакове поле має три доріжки: для тренувань коней, для забігу коней риссю і безпосередньо для скачок.

У центрі поля також обладнані майданчики для конкуру (змагань з подолання перешкод) і для виїздки спортивних коней.

Показати ще новини
Радіо NV
X