Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Найбільші казино Лас-Вегаса почали кампанію боротьби з ігроманією

11 березня 2021, 10:25

Компанії MGM Resorts і BetMGM просуватимуть відповідальні азартні ігри, а також проведуть навчальні курси для співробітників. Раніше ці бренди підтримали державну ініціативу Місяця обізнаності про проблемний гемблінг.

Для боротьби з ігроманією легальні оператори азартних ігор запускають різні ініціативи та навчальні програми.

Одну з таких нещодавно анонсували в США, після того як Національна рада з проблемного гемблінгу заявила про проведення Місяця обізнаності про ігрову залежність.

Відео дня

Великі гемблінгові компанії Лас-Вегаса MGM Resorts і BetMGM підтримали ініціативу та заявили про проведення щотижневих навчальних програм для своїх співробітників протягом наступного місяця.

Мета цих програм - захист гравців від ігрової залежності. Навчальний курс враховує лекції експертів про причини виникнення ігроманії, важливість наукових досліджень та ігрової політики закладів, а також визначення ролі оператора азартних ігор у захисті своїх клієнтів.

«Ми прагнемо надати співробітникам BetMGM інструменти, інформацію і повноваження, необхідні для забезпечення максимально високого рівня обслуговування клієнтів», - заявив відповідальний менеджер ігрової програми BetMGM Річард Тейлор.

У BetMGM також планують провести восьмий щорічний День скринінгу ігрових розладів, під час якого викладачі Гарвардської медичної школи зможуть визначити рівень розвитку залежності на добровольцях.

Нагадаємо, раніше влада штату Меріленд заявила про можливе введення нової навчальної програми з ігрової залежності для школярів. Запропонований законопроект передбачає «розробку програми для місцевих шкіл з навчання старшокласників небезпекам азартних ігор».

«З точки зору державної політики, ми отримуємо гроші від доходів азартних ігор, які можуть бути використані для вирішення інших пріоритетів в нашому штаті, але це також допускає можливість появи залежності від азартних ігор у багатьох громадян, що створює інші проблеми для держави», - заявив сенатор штату Брайан Сімонайр.

Показати ще новини
Радіо НВ
X