Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Букмекери Нью-Йорка прийняли ставки на $2 млрд за перші 30 днів роботи. Скільки піде в бюджет?

15 лютого, 15:30
Кетлін Хокул (Фото:Kevin P. Coughlin)

Кетлін Хокул (Фото:Kevin P. Coughlin)

Губернатор штату Нью-Йорк Кетлін Хокул заявила, що мобільні бетингові оператори у штаті прийняли ставки на $1,98 млрд за 30 днів роботи. Перший додаток легального букмекера у штаті почав працювати восьмого січня 2022-го.

Наступниця Ендрю Куомо Кетлін Хокул заявила , що легальні мобільні букмекери прийняли ставки майже на $2 млрд за перший місяць роботи.

У цю суму не входять ставки, зроблені за останній тиждень, а також ставки на фінальний матч сезону НФЛ Супербоул, який відбувся 14 лютого.

Відео дня

Перший додаток букмекера у штаті Нью-Йорк почав працювати восьмого січня 2022-го, і у найближчому фіскальному році влада планувала отримати $49 млн у вигляді податкових зборів з гральних операторів.

У 2021-му до бюджету України надійшло близько $60 млн. ( 1,7 млрд грн) тільки від ліцензування наземних та онлайн-гральних операторів.

За перший місяць роботи мобільних букмекерів жителі Нью-Йорка поставили понад $600 млн на футбол та понад $540 млн на баскетбол.

Як і в Україні, влада штату Нью-Йорк хоче витратити гроші з доходів грального бізнесу на фінансування освіти, молодіжних спортивних програм, лікування від гральної залежності тощо.

До 2026-го надходження до казни штату від гемблінгових операторів мають скласти понад $500 млн.

У 2022-му керівники штату також розглянуть можливість видачі ліцензій трьом наземним казино. Сенатор Нью-Йорка Джозеф Аддаббо вважає, що ці ліцензії можуть принести штату $2 млрд у вигляді одноразових ліцензійних зборів.

Ліцензії для онлайн-букмекерів принесли $200 млн і вони будуть дійсні протягом 10 років.

Показати ще новини
Радіо НВ
X