Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Не розвага, а робота. Підліток виграв $33 тис. в популярній відеогрі

7 квітня 2021, 10:00

14-річний геймер з Великої Британії виграв $33 тис. в турнірі з Fortnite. Його батько заявив, що син грає у Fortnite на професійному рівні вже кілька років.

Молодий геймер Уестон Соквелл з ніком @31Weston виграв $33 тис. в турнірі, організованому кіберспортивною командою Team33.

Ця команда організовує подібні турніри для пошуку талановитих гравців в різних відеоіграх. Одним з них став 14-річний Уестон Соквелл, який, за словами його батька, грає в Fortnite на високому рівні вже кілька років.

Відео дня

«Я дуже радий приєднатися до Team33! Для мене це схоже на справджену мрію, оскільки я завжди хотів стати професійним кіберспортивного гравцем», - заявив сам Уестон.

Разом з Team33 геймер пожертвував $1000 з свого виграшу некомерційній організації Gamers Outreach, яка допомагає госпіталізованим сім'ям через доходи від відеоігор.

Торік Уестон також виграв кілька тисяч доларів на турнірі Friday Night Frags Fortnite.

Нагадаємо, кілька місяців тому інший 8-річний геймер підписав контракт з Team33 і отримав $33 тис. бонусом разом з ігровим комп'ютером за $5 тис. за перемогу у турнірі з Fortnite.

Показати ще новини
Радіо НВ
X