Онлайн-казино Франції заробили рекордну кількість грошей. Більше, ніж ви могли собі уявити

18 березня 2021, 17:11

Французькі оператори азартних ігор онлайн заробили більше $2 млрд за рік. Про це заявив державний регулятор грального бізнесу в країні.

У французькому національному управлінні азартних ігор (Autorité Nationale des Jeux) заявили про рекордний заробіток операторів онлайн-гемблінгу в 2020 році.

Виручка всіх компаній, які надають послуги азартних ігор онлайн склала $2,08 млрд, а загальна кількість ставок, які зробили користувачі, досягла $6,38 млрд.

Відео дня

«Багато в чому 2020-й став незвичайним роком і поворотним моментом для індустрії онлайн-ігор. Це рік змін, який став рекордним за рівнем активності. Оборот сектора виріс на 22% у 2020 році і досяг 1,7 млрд євро: це найвищий рівень за календарний рік з моменту відкриття ринку», - заявили в національному управлінні азартних ігор Франції.

Нагадаємо, за різними підрахунками, туристичні центри Китаю Макао і Гонконг, а також інші гральні зони в КНР, генерують оборот близько $37,9 млрд на рік.

Серед країн, які заробляють найбільше на азартних іграх експерти також виділяють США, Японію, Південну Корею, Німеччину і Велику Британію.

Закон про легалізацію азартних ігор в Україні був підписаний президентом Зеленським в кінці літа 2020-го.

Пізніше в Кабміні заявили, що уряд розраховує отримати 7,443 млрд грн (більше $260 млн) у спецфонд держбюджету в 2021 році за рахунок «плати за ліцензії на діяльність в сфері організації та проведення азартних ігор і за ліцензії на лотереї».

Станом на сьогодні Україна заробила на цьому 201,6 млн грн ($7,29 млн).

Показати ще новини
Радіо NV
X