Спасибі ігровим автоматам. Дохід від азартних ігор у штаті Невада склав рекордні $13,4 млрд

28 січня 2022, 10:31

Гральний регулятор штату Невада прозвітував про рекордний дохід від азартних ігор. У 2021 році гемблінг-оператори заробили на $600 млн більше, ніж під час останнього рекорду у 2007-му.

Попри обмеження у період пандемії COVID-19, у 2021 році дохід від азартних ігор штату Невада на 11,6% перевищив показники допандемійного 2019 року.

"Причини рекордного рівня доходів від азартних ігор, зареєстрованих цього календарного року, пов'язані з успішним впровадженням вакцин, які усунули обмеження щодо місткості ігрових залів", - заявив старший аналітик Ради з контролю за азартними іграми Невади Майкл Лоутон.

Відео дня

За його словами, після зняття карантинних обмежень відкладений попит на азартні ігри у наземних закладах дозволив гральним операторам штату отримати рекордний дохід в історії.

Головним джерелом доходу залишилися ігрові автомати: у 2021-му гемблінгові оператори у штаті зібрали завдяки ним $9,2 млрд. На другому місці за рівнем доходів опинилися букмекери, а за ними йдуть настільні ігри та азартні ігри онлайн.

«Це був чудовий рік для гральної промисловості. Галузь продемонструвала стійкість і здатність одужати від одного з найгірших років у історії», - заявив експерт з грального бізнесу компанії Global Market Advisors Брендан Бассманн.

Аналітики очікують, що загалом галузь зможе відновитися не раніше 2024 року.

Нагадаємо, раніше представники МВФ заявили, що ВВП Макао не зможе перевищити показники до пандемії COVID-19 ще як мінімум три роки.

У новому звіті МВФ зазначено, що економіка Макао зросте на 15% цього року через «поступове повернення іноземних туристів і відновлення внутрішнього попиту».

Наступного року очікують на прискорення зростання ВВП за рахунок збільшення інвестицій у гральний бізнес. Попри це, збитки, завдані пандемією COVID-19, не дозволять ВВП перевищити докризовий рівень щонайменше до 2025 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X