Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Програв $720 тис. Букмекера оштрафували за реєстрацію проблемного гравця

4 листопада 2021, 21:00

Австралійську бетингову платформу BetEasy оштрафували на $50 тис. за порушення ліцензійних правил грального бізнесу. Компанія повторно зареєструвала гравця, якому було заборонено допуск до азартних ігор і який програв $720 тис.

Повідомляється, що ім'я проблемного користувача було внесено до списку гравців, які обмежили доступ до азартних ігор.

Попри це, BetEasy допустила реєстрацію ще одного облікового запису цього користувача і дозволила йому програти близько $720 тис.

Відео дня

У гральній Комісії Австралії заявили про те, що букмекерська контора порушила як мінімум дві ліцензійні умови і не вжила заходів для виявлення проблемних користувачів.

Також відомо, що гравець, який пройшов повторну реєстрацію, був користувачем компанії CrownBet, що пізніше стала афілійованою структурою BetEasy.

Крім того, що співробітники бетингової компанії зв’язалися з гравцем у 2019-му і допомогли йому зареєструвати новий аккаунт від імені дружини, вони також запропонували йому безкоштовні ставки, що порушує принципи відповідальної гри.

У результаті, гравець та його дружина намагалися стягнути з BetEasy програні $719 350. Відомо, що компанія та її клієнт досягли «приватного врегулювання спору» у квітні 2021 року. Згодом Комісія оштрафувала букмекера.

Нагадаємо, нещодавно мешканка міста Лестер Енні Ештон ініціювала акцію на підтримку заборони безкоштовних бонусних програм від букмекерських контор. Раніше її чоловік скоїв самогубство через гральну залежність.

«Я пам’ятаю, як Люк розповідав про свою ненависть до засилля рекламних оголошень про ставки, і про те, як це може вплинути на молодих людей. Натомість другий раз, коли його втягнули, виявився трагедією», — казала Ештон.

Показати ще новини
Радіо NV
X