Як проходить легалізація азартних ігор в Україні

Детальніше
Кількість виданих ліцензій:
40
Сума надходжень до бюджету:
1700 млн
грн

Боже, бережи Лас-Вегас. Дохід від азартних ігор у Неваді увосьме поспіль перевищив $1 млрд за місяць

6 грудня 2021, 16:00

Загальний дохід сфери азартних ігор у штаті Невада склав близько $1,2 млрд у жовтні 2021-го. Це восьмий місяць поспіль, коли місцевим гральним підприємствам вдалося згенерувати оборот понад $1 млрд.

За даними Ради контролю за азартними іграми штату Невада, найбільше — приблизно $1 млрд — заробив округ Кларк, до якого входить Лас-Вегас.

Таким чином жовтневий дохід від азартних ігор у Неваді перевищив допандемійний рівень жовтня 2019-го на 19,5%.

Відео дня

«Відновлення триває вісім місяців поспіль, і ми, ймовірно, встановимо рекорд за календарний рік», — заявив старший аналітик Ради Майкл Лоутон.

Лише казино у Лас-Вегасі за місяць принесли дохід у $702 млн, що є другим показником в історії та збільшенням на 30,4% порівняно з жовтнем 2019-го.

Найбільше грошей принесли карткові ігри та ігрові автомати.

Аналітики також пов'язують зростання доходів Лас-Вегаса зі збільшенням потоку туристів у Неваді та кількома заходами, які пройшли там нещодавно. Зокрема, у жовтні-листопаді 2021-го у Лас-Вегасі пройшли автомобільна виставка SEMA Show, концерти Стінга, Леді Гага, Гвен Стефані та Rolling Stones, а також кілька домашніх ігор команди з американського футболу Las Vegas Raiders.

Окрім цього, вперше з 2019 року у Лас-Вегасі пройшла 52-а щорічна Світова серія покеру.

Нагадаємо, нещодавно представники аукціону Sotheby's заявили, що до кінця поточного року обсяг продажу розкішних речей може перевищити $1 млрд.

Якщо це станеться, Sotheby's вперше за 277 років своєї історії продасть предмети розкоші на суму понад $1 млрд за рік.

Це також має стати рекордом для будь-якого іншого аукціону. Вже наприкінці листопада продажі розкішних лотів на аукціонах Sotheby's по всьому світу склали $966 млн, що на $326 млн більше, ніж за весь 2020 рік.

Одним із найприбутковіших виявився аукціон Sotheby's у Нью-Йорку, де лише у грудні планували виручити від $77,8 до $116,9 млн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X